ORGANIŚCI LUBUSCY

ORGANIŚCI LUBUSCY.PUN.PL


#1 2012-01-17 13:21:32

 Justus

Nowy użytkownik

1057826
Call me!
Skąd: Czerwieńsk
Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Lubuskie Stowarzyszenie Organistów

Co myślicie o takim stowarzyszeniu i czego oczekujecie ???

Offline

 

#2 2012-01-17 16:02:07

 pawmaestro

Nowy użytkownik

Skąd: Ośno Lubuskie
Zarejestrowany: 2011-05-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Lubuskie Stowarzyszenie Organistów

To stowarzyszenie nie zaistnieje z prostego powodu: w tej diecezji nie ma ludzi którzy by się tego podjęli - nie mają czasu tak pewnie powiedzą.  SPMK cos robi czemus służy, ale to inna bajka. Stowarzyszenie lubuskich organistów co miało by robić???Przecież tu nikt nic nie robi - widać to po zainteresowaniu stroną tegoż forum! Drugi przykład koncerty - nikt nie robi nigdzie nic!prawdziwych koncertów z prawdziwego zdarzenia!
Już wiedzę zebranie na które nikt nie przyjdzie, na którym będzie pierniczenie o niczym! Gadałem kiedyś z paroma osobami na ten temat ale bez żadnego odzewu i reakcji.

Także drogi Józefie daj spokuj. Nie porównujmy tej "biednej" diecezji jeśli chodzi o organistów i muzykę do Krakowa czy Warszawy. Temat dobry ale za ambitny...

Offline

 

#3 2012-01-17 16:38:24

 Justus

Nowy użytkownik

1057826
Call me!
Skąd: Czerwieńsk
Zarejestrowany: 2012-01-09
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Lubuskie Stowarzyszenie Organistów

Dziękuję bardzo za komentarz, choć mógłby  być bardziej optymistyczny – rozumiem jest po prostu prawdziwy. Jak wiesz już kilka lat temu mówiłem Ci o tym zamiarze myślę,  że teraz jestem bardziej dojrzały do tego przedsięwzięcia.  Oczywiście bez  wielu organistów te działania będą bez sensowne. Pożyjemy zobaczymy. Chyba cię tu brakuje. http://ol.art.pl/index.php/component/co … cikontakty

Offline

 
SINE MUSICA NULLA VITAE

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wersal.pun.pl www.styles.pun.pl www.corsairs.pun.pl www.forumsamsunggalaxymini.pun.pl www.ryluw.pun.pl